تعداد موارد: 9 - در حال نمایش صفحه: 1 از 1

به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم میرساند، در صورت طی کردن مراحل ثبت نام و عدم امکان ورود به سامانه و همچنین عدم امکان بازیابی کلمه عبور به احتمال زیاد ثبت نام درست انجام نشده، لذا با مراجعه به صفحه پرسشهای متداول طبق روال اعلام شده در پاسخ به پرسش اول اقدام فرمایید.                                    

از بامداد فردا، اول مرداد 1396، هزینه ثبت نام در دومین همایش بین المللی و دهمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران افزایش یافته و شامل جریمه تاخیر می شود.                                                                                                                                                               

در صورت تمایل به شرکت در همایش،  لطفاً تا پایان امشب نسبت به ثبت نام اقدام نمایید تا شامل جریمه تاخیر نشوید.

لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام شامل مجموعه مقالات، سی دی، ناهار و پذیرایی بین جلسات می باشد و تنها برای فرد ثبت نام کننده است.

به دلیل تماس های مکرر و به منظور مشارکت حداکثری شرکت کنندگان در ارائه مقالات به همایش، در چند روز آینده هزینه ثبت نام در همایش همان هزینه های بدون تاخیر بوده و فعلاً افزایش نخواهد یافت. دبیرخانه همایش خواهشمند است که هر چه زودتر نسبت به ثبت نام و ثبت مقالات در روزهای آینده اقدام نمایند و کار را به روزهای آخر تیر که جریمه تاخیر اعمال خواهد شد، موکل نکنند.

اسامی داوران برگزیده

دکتر اسکندر امیدی نیا

دکتر عباس شجاع الساداتی

دکتر عباس اخوان سپهی

دکتر دانیال کهریزی

دکتر غلامرضا احمدیان

دکتر مسعو توحیدفر

دکتر مژگان امتیاز جو

دکتر محمدعلی ابراهیمی

دکتر مهوش خدابنده

دکتر سعید امین زاده

دکتر مهرشاد زین العابدینی

دکتر سید الیاس مرتضوی

دکتر مهرداد آذین

دکتر وحید خلج

دکتر امین باقی زاده

دکتر حسن رهنما

دکتر عباس عالم زاده

دکتر عباس نوذری

دکتر بیژن بمبئی

دکتر محدثه لاری پور

دکتر حسین زینل زاده تبریزی

دکتر اسدالله احمدی خواه

دکتر ستار طهماسبی

دکتر رحیم حداد

دکتر ولی اله بابایی پور

دکتر نجف الهیاری فرد

دکتر فروغ سنجریان

دکتر مهدی شمس آرا

دکتر صدیقه فابریکی اورنگ

دکتر زهره افتخاری

دکتر سعید رضا پاکزاد

دکتر عباس فرازمند

دکتر آرش جوانمرد

در ادامه فعالیت دبیرخانه علمی، به طور مرتب از داورانی که بیشترین داوری را داشته اند، تقدیر می شود. ثبت نام تمام داوران محترمی که بیش از 20 مقاله را داوری کرده اند یا به طور قرعه داورانی که همه مقالات ارسالی به خود را داوری کرده اند، به طور رایگان به عنوان قدردانی از زحمات این عزیزان صورت گرفته است.

به دلیل تقاضای پژوهشگران محترم و به منظور مشارکت حداکثری متخصصان حوزه زیست فناوری در همایش، بر اساس مصوبه کمیته علمی، مهلت ثبت نام و ثبت مقاله در همایش تا 31 تیر تمدید می شود.                                                                                                                            

شرکت کنندگان عزیز همچنین می توانند نسبت به تصحیح مقالات و بارگذاری مقاله اصلاح شده اقدام کنند.

لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام و ثبت مقاله تا بامداد 20 تیر همان هزینه قبلی است و بعد از آن ملاک هزینه ثبت نام و ثبت مقاله اضافه، با تاخیر محسوب می شود. 

برای اطلاع از هزینه های ثبت نام و ثبت مقاله اینجا را کلیک کنید.

همکاران ما پس از تماس، شما را راهنمایی خواهند کرد اما انتظارمان از سروران گرامی این است که ابتدا تلاش خود را برای حل مسائل ساده انجام دهند و در صورت حل نشدن مشکل، با دبیرخانه تماس حاصل نمایند. با توجه به تماس های متعدد برای مسائل بسیار ساده و بدیهی، خدمت رسانی به سایر علاقمندانی که مشکلات جدی تر دارند با اختلال روبرو خواهد شد. 

تمدید احتمالی مهلت ارسال مقالات از طریق این سایت، ایمیل و پیامک به اطلاع همکاران گرامی می رسد.       

علاقمندان تا پایان روز 17 تیر می توانند مقالات خود را در سایت ثبت کنند. تمدید احتمالی ثبت نام و ثبت مقالات در صورت تصویب توسط کمیته علمی از طریق سایت به اطلاع می رسد.                                                                                                                                      

البته توصیه می شود در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و ثبت مقاله اقدام شود تا مشمول جریمه احتمالی ثبت نام با تاخیر نشوید.

لطفاً برای این منظور با دبیر خانه تماس نگیرید.

 

به اطلاع شرکت های علاقمند به شرکت در نمایشگاه جنبی دومین همایش بین المللی و دهمین همایش بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران  می رساند که واگذاری غرفه ها با اعلام رسمی از سایت همایش آغاز می شود و شرکت ها می توانند قبل از اعلام رسمی، شماره تماس و متراژ درخواستی را از طریق شماره همراه 09357744610  اعلام کنند تا بعد از اعلام رسمی، شروع ثبت غرفه به آنها اطلاع داده شود.

لازم به ذکر است که همایش در سالن همایش های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در کرج برگزار می شود و تعداد غرفه های نمایشگاه بسیار محدود و فقط در فضای مسقف بین درب ورودی و در سالن اصلی می باشد و غرفه ای در محیط باز نخواهیم داشت.

در حال نمایش صفحه: 1 از 1