هزینه‌های ثبت نام

  دانشجوی عضو انجمن دانشجوی غیر عضو هیات علمی و سایر افراد عضو انجمن هیات علمی و سایر افراد غیر عضو انجمن
هزینه ثبت نام بدون تاخیر 120 هزار تومان 130 هزار تومان 220 هزار تومان 280 هزار تومان
هزینه ثبت نام با تاخیر 144 هزار تومان 156 هزار تومان 264 هزار تومان 336 هزار تومان
ثبت نام در محل همایش (بدون مقاله) 130 هزار تومان 150 هزار تومان 300 هزار تومان 350 هزار تومان
ارسال بیش از دو مقاله 30 درصد حق ثبت نام به ازای هر مقاله اضافه تا سقف 5 مقاله
ثبت نام با تاخیر مشمول 20 درصد ضریب تاخیر میشود.

با پرداخت هزینه ثبت نام همایش توسط دانشجویان و افراد "غیر عضو"، این افراد تا پایان سال 1397 به طور رایگان عضو انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.

 • هزینه ثبت نام شامل مجموعه مقالات، CD، ناهار و پذیرایی بین جلسات می باشد و تنها برای فرد ثبت نام کننده است.
 • هر ثبت نام کننده می تواند دو مقاله (به عنوان نگارنده اول) بدون هزینه اضافه ارسال نماید. ثبت نام شده برای ارسال بیش از دو مقاله (به عنوان نگارنده اول) بایستی به ازای هر مقاله معادل 30 درصد حق ثبت نام علاوه بر حق ثبت نام اولیه، به حساب همایش واریز نماید. بدیهی است حضور ثبت نام شده به عنوان نگارنده دوم به بعد در مقالات ثبت شده توسط سایر شرکت کنندگان محدودیتی ندارد.
 • هزینه مقالات اضافی (مقاله سوم تا پنجم) بر اساس مبلغ حق ثبت نام و نوع ثبت نام تعیین می شود و اگر ثبت نام با تاخیر صورت گرفته باشد، این میزان بر اساس هزینه ثبت نام با تاخیر در نظر گرفته می‌شود. توجه: مجدداً تاکید می شود، گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ثبت نام کننده که نفر اول در مقاله است صادر می شود و نام سایر نویسندگان در متن این گواهی می آید و برای آنها گواهی دیگری صادر نمی‌شود. بنابراین هیچ گونه شکایتی خصوصاً از اساتید محترمی که دانشجویان آنها در همایش ثبت نام کرده اند جهت صدور گواهی به نام استاد پذیرفته نخواهد شد.
 • تغییر هزینه ثبت نام با تاخیر از بامداد 21 تیر ماه اعمال می شود، بنابراین حتی در صورت تمدید مهلت ارسال مقالات، شرکت کنندگان باید مبلغ حق ثبت نام با تاخیر را پرداخت نمایند. توصیه می شود تا قبل از این مهلت ثبت نام صورت گیرد تا مشمول پرداخت حق ثبت نام با تاخیر نشوید.
 • پرداخت هزینه های حضور در همایش صرفاً به صورت اینترنتی با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق پایگاه همایش قابل انجام است. در روزهای برگزاری همایش ثبت نام صرفاً برای شرکت کنندگان بدون ارائه مقاله صورت می گیرد.
 • منظور از عضو انجمن، آن دسته از اعضای انجمن بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران است که عضویت خود را تمدید کرده باشد. تاریخ اتمام عضویت اعضای انجمن در صفحه فهرست اعضای انجمن قابل مشاهده است. افراد غیر عضو انجمن و یا عضو انجمن که عضویت آنها خاتمه یافته است می توانند پس از اقدام به عضویت/تمدید عضویت و مشاهده اطلاعات عضویت معتبر خود در صفحه فهرست اعضای انجمن از مزایای ثبت نام به صورت عضو بهره مند شوند. شرایط عضویت در انجمن در عضویت/تمدید عضویت ذکر شده است.
 • هزینه ثبت نام شرکت کنندگانی که هیچ کدام از مقالاتشان پذیرفته نشود یا تا 20 روز قبل از برگزاری همایش از حضور در همایش انصراف دهند ، پس از کسر 20 درصد هزینه ثبت نام و ارسال مقالات، یک ماه پس از برگزاری همایش برگردانده خواهد شد.
 • در صورتی که شرکت کننده ای به اشتباه نوع ثبت نام خود را انتخاب نماید، می تواند با ارائه مدارک لازم، از اول آبان 1396 برای پس گرفتن مبلغ اضافی حق ثبت نام اقدام نماید.
 • نکته: همکاران عزیز برای این منظور لازم است درخواست، مستندات مرتبط و شماره کارت بانکی خود را در زمان برگزاری همایش به واحد رفع نقص بخش پذیرش ارائه دهید و در لیست مربوطه نام نویسی نمایید.
 • اگر مدرک دانشجویی مورد تایید قرار نگیرد، ثبت نام باید به صورت آزاد صورت گیرد. بنابراین از فارغ التحصیلان محترم تقاضا می شود به این موضوع توجه نمایند.
 • نکته 1: در هر مرحله ای مشخص شود فارغ التحصیلانی به صورت دانشجویی ثبت نام نموده اند، سخنرانی یا پوستر قابل ارائه است ولی گواهی شرکت در همایش از اول آبان 1396 و پس از پرداخت ما به التفاوت هزینه شرکت در همایش در محل دبیرخانه انجمن تحویل داده خواهد شد. در این حالت ممکن است مقاله یا مقالات فرد خاطی در CD همایش نیز درج نگردد.
 • نکته 2: در صورت عدم دسترسی به اسکنر، تصاویر دیجیتال تهیه شده از کارت دانشجویی با استفاده از تلفن همراه یا دوربینی که وضوح مناسبی داشته باشند، قابل ارسال هستند.
 • تلاش می شود برای گروه پزشکی جهت اخذ امتیاز بازآموزی با دریافت هزینه ای جداگانه اقدام شود که بر اساس رشته شرکت کنندگان متفاوت است (برای اطلاعات بیشتر به http://www.ircme.ir مراجعه شود).

امکانات رفاهی

برای دبیرخانه همایش امکان ارائه خدمات اسکان برای شرکت کنندگان فراهم نیست.

نحوه واریز هزینه‌ها

واریز هزینه های حضور در همایش صرفاً به صورت آنلاین و از طریق پایگاه همایش در طی مراحل ثبت نام و پس از تکمیل ثبت نام در صفحه پرداخت امکان پذیر است.